VICTORIAN BY MARY KATRANTZOU

2023-02-21


Atēnās dzimusī dizainere Mary Katrantzou, kura studējusi arhitektūru ASV un tekstila un modes dizainu Londonā, rada krāsainas digitālās drukas, kurām raksturīgs pretrunīgu tehniku sajaukums, amatnieciska meistarība un greznu rotājumu estētika. Viņas darbi ir iedvesmojuši un mainījuši 21. gadsimta modes pasauli un tiek apbrīnoti uz starptautiskajām modes skatuvēm kā augstā mode. Sadarbībā ar atpazīstamiem zīmoliem un iecienītiem modes veikaliem dizainere piedāvā augstas kvalitātes modi un vienlaicīgi aksesuārus, jau gatavus valkāšanai.

Kas saista Mariju Katrantzou ar zīmola Villeroy & Boch flīzēm?

Kopīga vēlme, tiekšanās pēc Premium kvalitātes.

Dizaineri ar profesionālām arhitektūras zināšanām vadīja ideja savu modes izpratni “ietērpt” telpiskā kontekstā.

Savukārt, Villeroy & Boch Flīzes pieņēma izaicinājumu “iedzīvināt” izsmalcināto dizainu keramikas flīžu virsmās.


Flīžu kolekcija VICTORIAN BY MARY KATRANTZOU ir harmoniska augstās modes un klasiskās flīžu mākslas simbioze un tajā pašā laikā fascinējoša, daudzpusīga un strukturēta sienu un grīdu dizaina koncepcija.

Dekora koncepta centrālais elements ir Viktorijas laikmeta tauriņš, kuru Mary Katrantzou ir pārvērtusi par starojošu, krāsainu dabas vēstnesi balta un melna marmora optikas interjerā. Ierāmēti zelta rāmīšos vai Katrantzou modei raksturīgajā pastmarku perforētajā stilā, tauriņu motīvi līdzinās maziem mākslas darbiem. Kolekcija Victorian piedāvā arī dažāda veida klasiskus ģeometriskus dekoratīvus elementus, kurus var pielietot miksējot ar tauriņu motīviem, kā arī vienus pašus.

Pateicoties neskaitāmajām ieklāšanas variācijām tauriņu motīvi ir vienojošais elements starp izsmalcināto mākslu un klasisko dizainu.


No vīzijas līdz realitātei - kā top Premium kvalitāte!